Фротирка

Кујнски крпи

Кујнска крпа Suzi

115.00 ден

Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии: 50x70cm
Tежина: 182 g/m2

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Кујнска крпа Suzi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *