Фротирка

Bestseller

Пешкир Isla

364.00 ден737.00 ден

СКУ N/A Categories , Tag

Меки, пријатни, памучни! ^_^
Тежина: 480 г/м2

Детали

големина

50×90, 70×130

боја

бела 400, Сина-код:18-3921, крем 12-1403, плава 13-4409

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Isla”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *