Фротирка

Bestseller

Пешкир Isla

364.00 ден737.00 ден

СКУ N/A Categories , Tag

Меки, пријатни, памучни! ^_^
Тежина: 480 г/м2

Детали

Димензии

50х90, 70х130

Боја

плава 13-4409, бела 400, сина 18-3921, крем 12-1403

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Isla”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *