Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа Co...

103,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа OK...

89,00 ден Додади за споредба

Бањарка Roman

Категории:

Сподели:

3.712,00 ден

Бањарка Roman

3.712,00 ден

Select options

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Модерен модел на машка бањарка, изработена од квалитетен и мек, памучен фротир
Дебелина: 440 gr/m2

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Бањарка Roman”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

еден × 4 =

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа Co...

103,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа OK...

89,00 ден Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Бањарка Roman”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

5 × еден =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.