Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа GO...

89,00 ден Додади за споредба

Кујнска крпа OK

Категории:

Сподели:

89,00 ден

Кујнска крпа OK

89,00 ден

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Тип: крпа
Димензии: 30х50cm
Тежина: 350 г/м2

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Кујнска крпа OK”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

14 − два =

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа GO...

89,00 ден Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Кујнска крпа OK”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

12 − десет =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.