Фротирка

Кујнски крпи

Сет од 4 кујнски крпи OK/Kitchen/Jam/Good

356.00 ден

ФЛАЕРСКИ ПРОИЗВОД
*комплетот се состои од 4 пешкири, со различни дезени (моделите се поставени во галерија)

Тип: крпа
Димензии: 30х50cm
Тежина: 350 г/м2

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Сет од 4 кујнски крпи OK/Kitchen/Jam/Good”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *