Фротирка

Бањарки

Бањарка Esa

3,037.00 ден

СКУ N/A Категорија

Модерен модел на унисекс бањарка, изработена од квалитетен и мек, 100% памучен фротир.
Тежина: 400 g/m2

Детали

големина

L, M, S, XL, XXL

боја

Голден Род

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка Esa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...