Фротирка

Прекривки

Прекривка Leona

1,995.00 ден2,660.00 ден

СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: прекривки
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 150 x 200 и 200 x 200

Достапни бои

Голден Род
Петролеј 19-4033
Жолта 14-0955
Зелена 16-5121
Крем 175
Лила 17-3808
Плава 411

Детали

Димензии Не е достапно
големина

Дупла, Единечна

боја

Голден Род, Зелена 16-5121, Крем-175, Лила 17-3808, Петролеj-код:19-4033, Плава 411

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Прекривка Leona”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...