Вашата кошничка е празна во моментот.

Прекривка Leona

Категории:

Сподели:

1.995,00 ден2.660,00 ден

Прекривка Leona

1.995,00 ден2.660,00 ден

Select options

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Карактеристики

Тип: прекривки
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 150 x 200 и 200 x 200

Достапни бои

Голден Род
Петролеј 19-4033
Жолта 14-0955
Зелена 16-5121
Крем 175
Лила 17-3808
Плава 411

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Прекривка Leona”

Your email address will not be published. Required fields are marked

two × three =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.