Вашата кошничка е празна во моментот.

Прекривка Ilin

Сподели:

689,00 ден

Прекривка Ilin

689,00 ден

Select options

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Слончињата нè потсетуваат на старата поговорка “Еnjoy life” или “Уживајте во животот”! Слончињата често одвојуваат време за уживање, особено во водните дупки. Навистина честопати потсеќаат дека се важни малите нешта и да уживаме во нив, секогаш кога ќе можеме! ^_^

Тип: прекривка

Димензии: 100х100 cm

Тежина: 380 gr/m2

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Прекривка Ilin”

Your email address will not be published. Required fields are marked

1 × four =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.