Фротирка

Детски производи

Прекривка Ilin

689.00 ден

Слончињата нè потсетуваат на старата поговорка “Еnjoy life” или “Уживајте во животот”! Слончињата често одвојуваат време за уживање, особено во водните дупки. Навистина честопати потсеќаат дека се важни малите нешта и да уживаме во нив, секогаш кога ќе можеме! ^_^

Тип: прекривка

Димензии: 100х100 cm

Тежина: 380 gr/m2

Детали

Димензии

100×100

боја

Жолта, Портокалова, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Прекривка Ilin”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *