Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Ново
Брз преглед

Пешкир Natur

352,00 ден689,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Raven

358,00 ден Додади за споредба

Стапалка за бања

Сподели:

294,00 ден

Стапалка за бања

294,00 ден

Select options

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 550 г/м2
Димензии: 50 х 70

 

Достапни бои

Бела

Плава 411

Лила 409

Крем 175

Кафеава 1010

Кајсија 405

Зелена 419

Жолта 403

 

Можеби ќе ви се допадне..

Ново
Брз преглед

Пешкир Natur

352,00 ден689,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Raven

358,00 ден Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Стапалка за бања”

Your email address will not be published. Required fields are marked

seventeen + 19 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.