Фротирка

Пешкири

Пешкир со реси Mina

351.00 ден

СКУ N/A Категорија

Тип: крпа
димензии: 50х90 cm
Тежина: 430 g/m²

Детали

големина

50×90

боја

Крем 13-1008, темно сива 34/vak

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир со реси Mina”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *