Фротирка

Кујнски крпи

Кујнска крпа Aska

115.00 ден

СКУ N/A Категорија

Тип: крпа
Димензии: 50х70 cm
Тежина: 182г/м2

Детали

боја

Жолта, Зелена, Сина, Црвена

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Кујнска крпа Aska”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *