Фротирка

Пешкири

Пешкир Magi

391.00 ден792.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 480 г/м2
Димензии: 50×90 и 70×130

Достапни бои

Бела

Крем

Кајсија

Лила

Сива

Сина

 

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
големина

50×90, 70×130

боја

Бела-код 400, Кафеава-код:1010, Крем-код 175, Розе-код:406, Сина-код:13-4411, Темно Сива-код:415/M

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Magi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...