Фротирка

Пешкири

Пешкир Magi

391.00 ден792.00 ден

SKU N/A Category Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 480 г/м2
Димензии: 50×90 и 70×130

Достапни бои

Крем

Кајсија

Лила

Сива

Сина

 

Details

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
големина

50×90, 70×130

боја

Кафеава-код:1010, Крем-код 175, Розе-код:406, Сина-код:13-4411, Темно Сива-код:415/M

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Magi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…