Фротирка

Детски производи

Прекривка Jojo

689.00 ден

Димензии: 100х100 cm

СКУ N/A Категорија

Детски фротирски прекривки, на кои ќе им се радуваат најмалите, изработени од 100% памучен фротир.
Тежина: 380 г/м2

Детали

Боја

портокалова 408/М, зелена 422/М, розе 418, лила 409, плава 414

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Прекривка Jojo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *