Фротирка

Везени производи

Пешкир Smaragd

136.00 ден825.00 ден

доколку изберете натпис, напишете во забелешка со која боја да биде извезен. Во спротивно, бојата на натписот ќе биде по наш избор.

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст (оставете празно за да остане без вез)

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии:
30×50
50×90
70×130

 

Достапни бои

Кафеава 1010
Бела  400
Лила  17-3808
Зелена 15-4717
Сива 34/vak

Детали

големина

30×50, 50×90, 70×130

боја

бела 400, Кафеава 1010, Лила 17-3808, Петролеј, Сива 34/vak

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Smaragd”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...