Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Стапалка за бањ...

294,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Пешкир Smaragd

Сподели:

136,00 ден825,00 ден

доколку изберете натпис, напишете во забелешка со која боја да биде извезен. Во спротивно, бојата на натписот ќе биде по наш избор.

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст (оставете празно за да остане без вез)

Пешкир Smaragd

136,00 ден825,00 ден

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст (оставете празно за да остане без вез)

Select options

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии:
30×50
50×90
70×130

 

Достапни бои

Кафеава 1010
Бела  400
Лила  17-3808
Зелена 15-4717
Сива 34/vak

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Smaragd”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

четири + деветнаесет =

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Стапалка за бањ...

294,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Smaragd”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

шестнаесет + четири =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.