Фротирка

Bestseller

Прекривка Elena

1,592.00 ден2,502.00 ден

СКУ N/A Categories ,

Безвременски фротир кој ќе ја дуплира топлината во вашиот дом. Бојата – ја бирате вие!
Тежина: 325 г/м2
Тип: прекривка

Детали

Димензии

140х200, 200х220

Боја

бела 400, жолта 403, кајсија 405, розе 418, лила 409, зелена 419, плава 414

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Прекривка Elena”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *