Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Smaragd

136,00 ден825,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Бањарка Bella

Сподели:

Original price was: 1.625,00 ден.Current price is: 1.459,00 ден.

Фонтот со кој се везе е латиничен (Jokerman) и е прикажан на самите слики во галеријата. Доколку сакате да се везе кирилично, наведете во забелешка, но кириличниот фонт не е исти со стандардниот од галеријата.

Доколку не наведете во забелешка со која боја да биде извезен натписот, нијансите ќе бидат по наш избор!

Со овој модел, нудиме специјална опција за вез на име или краток текст (оставете празно доколку сакате да биде без вез).

Бањарка Bella

Original price was: 1.625,00 ден.Current price is: 1.459,00 ден.

Со овој модел, нудиме специјална опција за вез на име или краток текст (оставете празно доколку сакате да биде без вез).

Select options

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Секогаш мислиме и на вашите најмили! Бел модел на бањарка, достапен во три големини: 4, 8 и 12 години, на кој има можност да се везе! Сега и вашето детенце ќе има ново, модерно и персонализирано бањарче, изработено од 100% памучен фротир.

Карактеристики

Тип: бањарка
Тежина: 380 гр/м2
Материјал: 100% памучен фротир
Можност за везење букви.

 

 

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Бањарка Bella”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

13 − шест =

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Smaragd

136,00 ден825,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Бањарка Bella”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

осум − 3 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.