Фротирка

Бањарки

Бањарка Bella

1,625.00 ден

Фонтот со кој се везе е латиничен (Jokerman) и е прикажан на самите слики во галеријата. Доколку сакате да се везе кирилично, наведете во забелешка, но кириличниот фонт не е исти со стандардниот од галеријата.

Доколку не наведете во забелешка со која боја да биде извезен натписот, нијансите ќе бидат по наш избор!

Со овој модел, нудиме специјална опција за вез на име или краток текст (оставете празно доколку сакате да биде без вез).

Секогаш мислиме и на вашите најмили! Бел модел на бањарка, достапен во три големини: 4, 8 и 12 години, на кој има можност да се везе! Сега и вашето детенце ќе има ново, модерно и персонализирано бањарче, изработено од 100% памучен фротир.

Карактеристики

Тип: бањарка
Тежина: 380 гр/м2
Материјал: 100% памучен фротир
Можност за везење букви.

 

 

Детали

Димензии 380 cm
големина

12 години, 4 години, 8 години

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка Bella”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...