Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Natur

352,00 ден689,00 ден
316,80 ден620,10 ден
Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Raven

358,00 ден
322,20 ден
Додади за споредба

Пакет од пет стапалки за бања

Сподели:

Original price was: 1.470,00 ден.Current price is: 1.319,00 ден.

ФЛАЕРСКИ ПРОИЗВОД
Доколку не наведете во забелешка во кои бои да биде комплетот, ги испраќаме во бои по наш избор.

Пакет од пет стапалки за бања

Original price was: 1.470,00 ден.Current price is: 1.319,00 ден.

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 550 г/м2
Димензии: 50 х 70

 

Достапни бои

Бела

Плава 411

Лила 409

Крем 175

Кафеава 1010

Кајсија 405

Зелена 419

Жолта 403

 

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Natur

352,00 ден689,00 ден
316,80 ден620,10 ден
Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Raven

358,00 ден
322,20 ден
Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пакет од пет стапалки за бања”

Your email address will not be published. Required fields are marked

twelve + 19 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.