Фротирка

Пешкири

Пешкир Angora

383.00 ден775.00 ден

СКУ N/A Категорија

Тип: крпа
димензии: 50х90 и 70х130 cm
Тежина: 470 g/m²

Детали

големина

50×90, 70×130

боја

бела 400, Жолта 403, Зелена 419, Плава 411

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Angora”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *