Фротирка

ФРОТИРКА КОМПАНИ АД

Производство на готови текстилни производи од фротир

Проверен квалитет

Проверено и потврдено. Докажано врвен квалитет и префинета изработка.

Најповолни цени

Најповолни цени на целата палета на фротирни призводи. Поволни големопродажни цени.

Достава по карго

Вршиме достава по карго до сите градови. Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари.

10
тони памук годишно
1
години постоење
0
земји извоз
4
вработени

Новости

Што рекле за ФРОТИРКА!?

 • positive review  Lepota svakog doma se ogleda u detaljima. Zato, ukoliko želite da svom kupatilu date poseban *pečat*, onda su *Frotirka* peškiri i bade mantili idealno rešenje! 😍 Mekoća koju pružaju pri dodiru je NEVEROVATNA, a TOPLINA koju pružaju je JEDINSTVENA ... NAJBOLJI ODNOS CENE i KVALITETA! 😊👌

  Ivana Ivi Smajli Avatar Ivana Ivi Smajli
  05/05/2019
 • positive review  ♥️♥️♥️najdobri,najkvalitetni♥️♥️

  Татјана Младеновска Avatar Татјана Младеновска
  10/03/2019
 • positive review  Moji ukućani i ja, koristimo Frotirka peškire, kuhinjske krpe, bade mantile, prekrivače... Odličan kvalitet. Toplo preporučujem. Sve pohvale Frotirki👏👍

  Biljana Janjic Avatar Biljana Janjic
  03/05/2019
 • positive review  Prezadovolen od proizvodite i nivniot kvalitet. Golema preporaka !!!

  Erik Vacev Avatar Erik Vacev
  09/05/2019
 • positive review  Најдобри. Прекрасни производи 🏅

  Бојана Василевска Avatar Бојана Василевска
  09/05/2019
 • positive review  Great quality and modern design 👌🏼

  Spasevska Tamara Avatar Spasevska Tamara
  12/04/2019
 • positive review  Kvalitetni proizvodi super usluga i brza isporaka 👍👍👍

  Julijana Myra Jade Stojanovski Avatar Julijana Myra Jade Stojanovski
  29/05/2019
 • positive review  Prezadovoljni korisnici dugi niz godina,kvalitet vrhunski. Preporucujem od srca. 🤗

  Andjela Koceva Avatar Andjela Koceva
  17/05/2019
 • positive review  Модерни и квалитетни, најдоброто од Македонија

  Damjan Ivanovski Avatar Damjan Ivanovski
  12/04/2019
 • positive review  Odlicni i kvalitetni proizvodi!

  Marija Hadzi-Elenova Hristova Avatar Marija Hadzi-Elenova Hristova
  11/04/2019

Фротирка низ светот

Ги следиме сите трендови, со сите сертификати и насоки. Затоа и постигнуваме висок квалитет и соработуваме со безброј компании во повеќе од 20 земји. Нашето интернационално присуство е обврска и гаранција дека и понатаму максимално ќе се  вложуваме и ќе се трудиме да бидеме се подобри.

0
Преку 500 партнери
Бразил

Brazil

Бразил

Brazil

Хрватска

Croatia

Хрватска

Croatia

Канада

Canada

Канада

Canada

САД

USA

САД

USA

Норвешка

Norway

Норвешка

Norway

Австралија

Australia

Австралија

Australia

Русија

Russia

Русија

Russia

Франција

France

Франција

France

Италија

Italy

Италија

Italy

Германија

Germany

Германија

Germany

Романија

Romania

Романија

Romania

Бугарија

Bulgaria

Бугарија

Bulgaria

Грција

Greece

Грција

Greece

Албанија

Albania

Албанија

Albania

Молдавиа

Moldova

Молдавиа

Moldova

Украина

Ukraine

Украина

Ukraine

Унгарија

Hungary

Унгарија

Hungary