Фротирка

Бањарки

Бањарка Glen

2,700.00 ден

СКУ N/A Категорија

Модерни и атрактивни бањарки, кои ќе го задоволат сечиј вкус. Одлична идеја за подарок.

Изработени се од 100% памучен фротир.

Детали

големина

L-XL, S-M

боја

Кафеава-код:13-1008, Розе 406, Сина 18-3921

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка Glen”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *