Фротирка

Bestseller

Бањарка Kompletna

1,240.00 ден1,307.00 ден

СКУ N/A Categories ,

Совршена и практична бањарка со лепенка која е прилагодлива на потребите на секоја модерна девојка и жена.

Детали

големина

L-XL, S-M, XS

боја

Крем, Розе

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка Kompletna”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...