Фротирка

Кујнски крпи

Кујнска крпа GOOD

89.00 ден

Категорија

Тип: крпа
Димензии: 30х50cm
Тежина: 350 г/м2

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Кујнска крпа GOOD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *