Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Animal

115,00 ден
103,50 ден
Додади за споредба

Пешкир FroFit SportLine

Сподели:

240,00 ден
216,00 ден

Пешкир FroFit SportLine

240,00 ден
216,00 ден

Select options

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Заеднички да кажеме добредојде на новата, спортска колекција од 𝐅𝐫𝐨𝐭𝐢𝐫𝐤𝐚 🏀🎾🥊 За да ставиме акцент на тоа колку е важна физичката активност како дел од секојдневието, креиравме ⓈⓅⓄⓇⓉ – колекција со живописни бои, секоја крпа со препознатлив, мотивирачки слоган 🏐🏋️‍♀️🥍 Ова е нашата ексклузивна 𝐅𝐫𝐨𝐅𝐢𝐭 колекција

Тежина: 450 г/м2
🥋🏓 Димензиите на крпите се 40х70 cm

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Animal

115,00 ден
103,50 ден
Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир FroFit SportLine”

Your email address will not be published. Required fields are marked

fifteen + thirteen =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.