Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Турбан капа

155,00 ден
139,50 ден
Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Jolly

360,00 ден
324,00 ден
Додади за споредба

Пешкир Brajan

Сподели:

213,00 ден691,00 ден
191,70 ден621,90 ден

доколку изберете натпис, напишете во забелешка со која боја да биде извезен. Во спротивно, бојата на натписот ќе биде по наш избор.

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст (оставете празно за да остане без вез)

Пешкир Brajan

213,00 ден691,00 ден
191,70 ден621,90 ден

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст (оставете празно за да остане без вез)

Select options

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Спецификации

тип: пешкир
димензии: 40×70, 50х90 и 70х130 cm
тежина: 450 g/m2
бои: светло сива, темно сива, бела, жолта и сина

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Турбан капа

155,00 ден
139,50 ден
Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Jolly

360,00 ден
324,00 ден
Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Brajan”

Your email address will not be published. Required fields are marked

19 − 13 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.