Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Animal

115,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Турбан капа

155,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Пешкир Sport

Категории:

Сподели:

744,00 ден

Пешкир Sport

744,00 ден

Select options

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

За сите обожаватели на едноставните дезени – модел Sport, достапен во три бои.

Спецификации

Тип: крпа
димензии: 70х140 cm
тежина: 450 г/м2

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Sport”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

тринаесет − 3 =

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Animal

115,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Турбан капа

155,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Sport”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

пет × пет =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.