Фротирка

Пешкири

Пешкир Hajden

364.00 ден737.00 ден

СКУ N/A Категорија

Тип: крпа
димензии: 50х90 и 70х130 cm
Тежина: 480 g/m²

Детали

големина

50×90, 70×130

боја

Крем-175, rose 14-1511, бордо 17-1608, плава 13-4409, тегет 18-3921

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Hajden”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *