Фротирка

Прекривки

Прекривка Simon

2,205.00 ден2,940.00 ден

Одличен производ. Во неколку бои и димензии.

СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип:Прекривка
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 150 x 200 и 200 x 200

Крем

Сива

Лила

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
големина

Дупла, Единечна

боја

Крем-код:11-0103, Лила-код:16-1708, Сива-код:153

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Прекривка Simon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *