Фротирка

Прекривки

Прекривка Sharlin

1,995.00 ден2,660.00 ден

Одличен прекривач за секоја пригода. Убава комбинација со нашите крпи Шарлин. Во живи и модерни бои.

СКУ N/A Категорија

Опис

Добрите искуства со крпата Шарлин, не наведоа да произведеме прекривач, со исти прекрасни карактеристики! Направете си комбинација!

Карактеристики

Тип: прекривач
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 150 х 200 и 200 х 200

Достапни бои

Зелена

Розе

Сива

Циклама

Сина

Кајсија

Детали

големина

Дупла, Единечна

боја

Зелена-код:12-5209, Кајсија-код:15-1435, Петролеj-код:19-4033, Розе-код:406, Сива-код:16-3801, Циклама-код:19-3223

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Прекривка Sharlin”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...