Фротирка

Wellness | Spa | Hotel | Sport

Пешкир FroFit

243.00 ден

Заеднички да кажеме добредојде на новата, спортска колекција од 𝐅𝐫𝐨𝐭𝐢𝐫𝐤𝐚 🏀🎾🥊 За да ставиме акцент на тоа колку е важна физичката активност како дел од секојдневието, креиравме ⓈⓅⓄⓇⓉ – колекција со живописни бои, секоја крпа со препознатлив, мотивирачки слоган 🏐🏋️‍♀️🥍 Ова е нашата ексклузивна 𝐅𝐫𝐨𝐅𝐢𝐭 колекција
🥋🏓 Димензиите на крпите се 40х70 cm

Детали

боја

Виолетова, Жолта, Зелена, Портокалова, Розе, Сина, Тегет, Црвена, Црна

големина

40×70

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир FroFit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *