Фротирка

Везени производи

Пончо Uni

782.00 ден1,062.00 ден

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст(оставете празно за да остане без вез).

Повеќенаменско пончо за деца изработено од квалитетен памук, достапно во 2 две големини и три различни бои: циклама, сина и жолта.

За деца од 1-4 год:
димензии: 50x50cm – затворено
тежина: 400g/m2

За деца од 4-8 год:
димензии: 70x70cm – затворено
тежина: 400g/m2

Детали

боја

Жолта, Сина, Циклама

големина

1-4 години, 5-8 години

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пончо Uni”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...