Вашата кошничка е празна во моментот.

Пончо Uni

Сподели:

699,00 ден959,00 ден

ФЛАЕРСКИ ПРОИЗВОД

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст (оставете празно за да остане без вез)

Пончо Uni

699,00 ден959,00 ден

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст (оставете празно за да остане без вез)

Select options

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Повеќенаменско пончо за деца изработено од квалитетен памук, достапно во 2 две големини и три различни бои: циклама, сина и жолта.

За деца од 1-4 год:
димензии: 50x50cm – затворено
тежина: 400g/m2

За деца од 4-8 год:
димензии: 70x70cm – затворено
тежина: 400g/m2

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пончо Uni”

Your email address will not be published. Required fields are marked

four − two =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.