Фротирка

Детски производи

Прекривка Kleo

1,299.00 ден

Единствена и уникатна прекривка Клео. За вашите најмили со повеќекратна намена.

Ја имаме во три бои: розева, сина и жолто-портокалова.

Тежина: 550 г/м2

 

Детали

Димензии 90 × 150 cm
боја

Жолта 11R, Розе 406, Сина 13-4409

големина

150х90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Прекривка Kleo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...