Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа OK...

89,00 ден Додади за споредба

Бањарка со капче Maya

Сподели:

765,00 ден

Со овој производ нудиме бесплатна опција за везење име или краток текст(оставете празно за да остане без вез).

Бањарка со капче Maya

765,00 ден

Со овој производ нудиме бесплатна опција за везење име или краток текст(оставете празно за да остане без вез).

Select options

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Карактеристики

Тип: бебешка бањарка со вез
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 100x100cm

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Бањарка со капче Maya”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

дваесет − три =

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа OK...

89,00 ден Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Бањарка со капче Maya”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

16 + 10 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.