Фротирка

Бањарки

Бањарка со капче Maya

765.00 ден

Со овој производ нудиме бесплатна опција за везење име или краток текст(оставете празно за да остане без вез).

Карактеристики

Тип: бебешка бањарка со вез
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 100x100cm

Детали

боја

Бела, Жолта, Розе, Сина

Боја на раб

Бела, Жолта, Розе, Сина

Боја на вез

Виолетова, Жолта, Зелена, Портокалова, Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка со капче Maya”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...