Фротирка

Пешкири

Пешкир Lisbon

359.00 ден726.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Висококвалитетен 100% памучен пешкир, достапен во три бои.

Тежина: 440 г/м2

Детали

боја

зелена 17-5117, сива 1007, тиркизна 19-4033

големина

50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Lisbon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *