Фротирка

Пешкири

Пешкир Oslo

359.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Кога крајниот производ блика од живост и измамува насмевки – знаеме дека памукот сме го преточиле во уметност 🎨

🧩 димензии: 50x90cm, 440gr/m2

 

Достапни бои

Жолта

Сина

Темно сива

Лила

Детали

Димензии 50 × 90 cm
боја

Жолта 14-0955, Лила 95, Сина 18-3921, Темно Сива 415/М

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Oslo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...