Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Animal

115,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Стапалка за бањ...

294,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ПОПУСТ
Брз преглед

Пешкир Natur

319,00 ден619,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Пешкир Stefani

Категории: Ознака:

Сподели:

380,00 ден768,00 ден

Пешкир Stefani

380,00 ден768,00 ден

Select options

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 50х90 и 70х130 cm

 

Достапни бои

Бела

Крем

Виолетова

Зелена

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Stefani”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

13 + 18 =

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Animal

115,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Стапалка за бањ...

294,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ПОПУСТ
Брз преглед

Пешкир Natur

319,00 ден619,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Stefani”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

3 × пет =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.