Фротирка

Пешкири

Пешкир Toi et Moi

343.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 50×90

Достапни бои

Жолта-404

Зелена 88

Лила 44

Тегет код:503

 

 

Детали

Тежина Не е достапно
големина

50×90

боја

Жолта 404, Зелена 88, Лила 44, Тегет-код:503

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Toi et Moi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...