Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Animal

115,00 ден Додади за споредба

Пешкир Elin

Категории: Ознака:

Сподели:

408,00 ден825,00 ден

Пешкир Elin

408,00 ден825,00 ден

Select options

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Супер квалитетен пешкир со безвременски дизајн достапен во две димензии и шест бои.

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии: 50 x 90 / 70 x 130

Достапни бои

Бела-код: 400

Жолта 14-0955

Лила-код:41

Сина 4083/Б

Сива 16-3802

Циклама

 

 

 

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Animal

115,00 ден Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Elin”

Your email address will not be published. Required fields are marked

19 − eleven =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.