Фротирка

Пешкири

Пешкир Zig Zag

371.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 50×90

Достапни бои

Кафеава 509

Сива 415/М

Сина-код: 18-3921

Циклама 95

 

 

 

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
боја

Кафеава 509, Сива 415/М, Сина-код:18-3921, Циклама 95

големина

50×90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Zig Zag”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...