Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Стапалка за бањ...

294,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ПОПУСТ
Брз преглед

Пешкир Natur

319,00 ден619,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба

Пешкир Zig Zag

Категории: Ознака:

Сподели:

371,00 ден

Пешкир Zig Zag

371,00 ден

Select options

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 50×90

Достапни бои

Кафеава 509

Сива 415/М

Сина-код: 18-3921

Циклама 95

 

 

 

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Zig Zag”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

осумнаесет − 16 =

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Стапалка за бањ...

294,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ПОПУСТ
Брз преглед

Пешкир Natur

319,00 ден619,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Zig Zag”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

четири − 2 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.