Фротирка

Пешкири

Пешкир Tesa

217.00 ден343.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа

Димензии: 38×70 (тежина 450gr/m2) и 50×90 (тежина 420 g/m2)

 

Достапни бои

Бордо 19-2021

Жолта-код: 14-0951

Зелена 16-6116

Црвена 18-1549

 

 

 

 

 

Детали

Димензии

38×70, 50×90

Боја

Бордо 19-2021, Жолта 14-0951, Зелена 16-6116, Црвена 18-1549

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Tesa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...