Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Smaragd

136,00 ден825,00 ден Додади за споредба
Ново
Брз преглед

Пешкир Natur

352,00 ден689,00 ден Додади за споредба

Пешкир Tesa

Категории: Ознака:

Сподели:

217,00 ден

Пешкир Tesa

217,00 ден

Select options

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Карактеристики

Тип: крпа

Димензии: 38×70 cm

Тежина: 450gr/m2

 

Достапни бои

жолта, зелена и портокалова

 

 

 

 

 

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Smaragd

136,00 ден825,00 ден Додади за споредба
Ново
Брз преглед

Пешкир Natur

352,00 ден689,00 ден Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Tesa”

Your email address will not be published. Required fields are marked

18 − 17 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.