Фротирка

Пешкири

Пешкир Cats

751.00 ден

Димензии: 70×130 cm

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тежина: 440gr/m2

Детали

Боја

Сина, Црвена

Димензии

70×130 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Cats”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...