Фротирка

Пешкири

Пешкир Felice

920.00 ден

Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 70 x 130

 

Достапни бои

Крем

Детали

Тежина 0.5 kg
Димензии 70 × 130 cm
боја

Крем-код 175

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Felice”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...