Фротирка

Пешкири

Пешкир Home

260.00 ден751.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 45 x 70   50 x 90 и 70 x 130

 

Достапни бои

Овој производ го има во четири варијации, но не ги делиме по бои.

 

Детали

големина

45×70, 50×90, 70×130

боја

Кафеава 509, Лила 18-3710, Сина 205

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Home”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *