Вашата кошничка е празна во моментот.

Пешкир Home

Категории: Ознака:

Сподели:

751,00 ден
675,90 ден

Пешкир Home

751,00 ден
675,90 ден

Select options

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 45 x 70   50 x 90 и 70 x 130

 

Достапни бои

Овој производ го има во четири варијации, но не ги делиме по бои.

 

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Home”

Your email address will not be published. Required fields are marked

eighteen + 20 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.