Фротирка

Пешкири

Пешкир Hana

380.00 ден768.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 50 x 90 и 70 x 130

 

Достапни бои

Кафена

Плава

Розе

Зелена

 

Детали

боја

Зелена 13-0117, Кафеава 1010, плава 14-4318, Розе 15-1821

големина

50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Hana”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...