Фротирка

Пешкири

Пешкир Hana

380.00 ден768.00 ден

SKU N/A Category Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 50 x 90 и 70 x 130

 

Достапни бои

Кафена

Плава

Розе

Зелена

 

Details

боја

Зелена 13-0117, Кафеава 1010, плава 14-4318, Розе 15-1821

големина

50×90, 70×130

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Hana”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…