Фротирка

Towels

Пешкир Evelin

278.00 ден802.00 ден

SKU N/A Category Tag

Пешкир направен од нежен памук и меки бои достапен во две димензии и четири бои.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 470 г/м2
Димензии: 45×70 и 70 x 130

Достапни бои

Резеда

Кајсија

Сива

Сина

Details

боја

apricot 15-1435, Blue 18-4232, Green 14-4811, Grey 16-3802

големина

70×130, 45×70

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Evelin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…