Фротирка

Towels

Пешкир Home

260.00 ден751.00 ден

SKU N/A Category Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 45 x 70   50 x 90 и 70 x 130

 

Достапни бои

Овој производ го има во четири варијации, но не ги делиме по бои.

 

Details

големина

45×70, 50×90, 70×130

боја

Brown 509, Lila 18-3710, Blue 205

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Home”

Your email address will not be published. Required fields are marked *