Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Fidzi

1,015.00 ден

Димензии: 70х170 cm

Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 70х170 cm

 

 

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Fidzi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *