Вашата кошничка е празна во моментот.

Кујнска крпа Olive

Категории:

Сподели:

89,00 ден

Димензии: 50х30 cm

Кујнска крпа Olive

89,00 ден

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Тип: кујнска крпа
Тежина: 350 г/м2
Димензии: 50х30 cm

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Кујнска крпа Olive”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

1 × еден =

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Кујнска крпа Olive”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

осум − 7 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.