Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа Co...

103,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа KI...

89,00 ден Додади за споредба

Крпа за плажа Campary

Категории: Ознака:

Сподели:

1.229,00 ден

Крпа за плажа Campary

1.229,00 ден

14 in stock

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 420g/m2
Димензии: 80x180cm

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Крпа за плажа Campary”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

три × 1 =

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа Co...

103,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа KI...

89,00 ден Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Крпа за плажа Campary”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

три × 4 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.