Фротирка

Подарете со љубов за Св. Валентин

podarete-so-ljubov

Се ближи Денот на вљубените, денот кога ја славиме љубовта со подароци и вино. Илјадници луѓе во светот токму на овој ден купуваат најразлични подароци, почнувајќи од буќет цвеќе, накит, парфеми, облека. Доколку се двоумите каков подарок да изберете, направете овој Валентин да се памети, избирајќи висококвалитетен пешкир од Фротирка. Подарете со љубов за Св. Валентин! подарете домашни производи!

Ние ви подготвивме предлог пешкири кои сигурно ќе го освојат вашиот сакан или сакана.

Пешкири Sharlin  на Фротирка се познати по своите неверојатни карактеристики на мекост и цврстина. Пешкир во бела, крем и бордо боја. Едноставен и впечатлив дизајн.

Пешкири Valentine на Фротирка се изработуваат во осум прекрасни дезени по избор: Wine is my Valentine, Wine together, Happy Valentine’s Day, You are a-maze-ing!, Always, Forever, I’m sure, It’s love. Само овој февруари дезените може да си ги извезете на бањарка или друг производ по ваш избор!

Пакет пешкири Stefaniуникатни пешкири Stefani во кафеава, бела, крем, виолетова и зелена боја. Вистински избор за подарок за Денот на вљубените.

Пешкири Toi et Moi – екслузивна понуда на луксузните пешкири Toi et Moi изработени од 100% памук во жолта, зелена, лила и тегет боја за безвременска удобност.

Пакет пешкири Ronaldидеален избор на подарок за Св. Валентин изработен од 100% памук. Одлични за подарок во пакет од четири бои. Меки и пријатни на допир, пешкирите Ronald изобилуваат со впивливост и издржливост.

Mommy/Daddy – вашите деца се центарот на вашиот универзум, но нивните херои се МАМА и ТАТО!

Прекривка Simon – достапна во три бои и две големини. Дочекајте ја пролетта со нова фротирска прекривка!

Доколку не спаѓате во категоријата на заљубените, не се разочарувајте, постојат уште илјадници прилики да купите подарок пешкири за вашите пријателки. Со оглед дека доаѓа 8 Март, размислете што сака вашата мајка или пријателка и направете избор на пешкир кој ќе го обожаваат.

Целосната понуда може да ја погледнете на нашата онлајн продавница. Не ја пропуштајте можноста да ги искористите февруарските, флаерски изненадувања! Подарете со љубов за Св. Валентин!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *