Фротирка

Astera 2

595.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 70х140cm

Детали

големина

70×140

боја

Жолта 403, Зелена 419 G, Лила 409, Оранж 408, Плава 414

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Astera 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...